Užijte si naše terapie a masáže

590,-

Obličejová terapie
STANDARD

Jedná se zážitkovou terapii. Proběhne konzultace a poradenství, doporučení domácí péče. Příprava pleti před detoxikací, vyvolání detoxikace pleti, mamrová ajurvédská masáž, horká bylinná maska, aplikace séra a krému.

730,-

Obličejová terapie
TOP STANDARD

Jedná se zážitkovou terapii. Proběhne konzultace a poradenství, doporučení domácí péče. Příprava obličeje, krku a dekoltu před detoxikací, vyvolání detoxikace pleti, mamrová ajurvédská masáž, horká bylinná maska, aplikace séra a krému.

1490,-

Ajurvédská terapie
TOP EXKLUZIV

Jedná se nadstandardní zážitkovou terapii. Proběhne konzultace a poradenství, doporučení domácí péče. Příprava obličeje, krku, dekoltu, ramen, trapéz před detoxikací, vyvolání detoxikace, mamrová ajurvédská masáž včetně lití horkého oleje do vlasové pokožky s masáži hlavy, horká bylinná maska, aplikace séra a krému, výživa vlasů, obočí a řas, zábal a detoxikace nohou.

1590,-

Ajurvédská masáž celého těla
GOLD EKLUZIV

Jedná se o nadstandardní zážitkovou terapii. Proběhne konzultace a poradenství, doporučení domácí péče, vhodné stravy na detoxikaci těla. Horkým bylinným olejem lisovaným za studena vyživíme všechny tkáně, promasírujeme všechny svaly na těle, vydetoxikujeme tělo zepředu i zezadu. Aktivujeme všechny procesy na těle.

2 690,-

Rasajána Terapie s 24 karátovým zlatem

Nejúčinnější a nejvyšší řada ajurvédská terapie. 24 karátové zlato při správné aplikaci přesvědčí nadprůměrnými výsledky, které jsou patrné a citelné již během několika hodin. ¨

Intenzivní buněčná výživa, stimuluje obnovu tkání a harmonizuje vlastní detoxikační funkce kůže.

Určeno pro výrazný lifting, vypnutí povadlých kontur u zatížené, ochablé pleti.

Více než kosmetika, více než masáže...

Začínáme vstupní konzultací, která je závislá na první testovací marmové terapii.
Nastavený detoxikační režim dále vybíráme dle aktuálního stavu marmových bodů na jeho těle. Vše je následně vyhodnoceno a je nastaven individuální režim, který jsou naši klienti schopni dodržovat a absolvovat.

Tímto naše práce nekončí, ba naopak teprve začíná.
Každý klient vyžaduje individuální přístup. Jak dochází pravidelně na terapie, stará se o něj tým terapeutů. Domácí režim, který má nastavený, je velmi důležitý, proto také kontrolujeme, jak probíhá. Jakékoli nežádoucí reakce ihned řešíme. Naši klienti tak získají jistotu a nemají z takových reakcí strach, vědí, že jsme připraveni jim ihned pomoci. Následné kontrolní konzultace probíhají dle aktuálního zdravotního stavu a docházky na terapie.
Větší kontrola probíhá jednou měsíčně, abychom měli přesnou zpětnou vazbu a mohli zhodnotit detoxikační průběh a nastavili další postup.
Pozitivní výsledky na sebe nenechají dlouho čekat, již po prvním měsíci je patrné znatelné zlepšení.
Máme téměř 100% úspěšnost, ze které se radujeme spolu s našimi spokojenými klienty.

Navštivte fotogalerii
Filip Haláč

Krédo studia Filipa Haláče

V roce 2017 jsem demonstroval zajeté způsoby kosmetických ošetření a služeb, které dnešní rádoby „kosmetičky“ předvádí. Vytvořil jsem nové a luxusní způsoby kosmetické terapie, které předáváme svým klientům, kterým říkám: více než kosmetika, více než masáže.

Jsem autor originálního konceptu „Miluj svoji denní péči“. I proto jsem se stal vyhledávaným ve svém oboru… Naučím to i tebe, bude tě to velmi bavit.

Filip Haláč

Zakladatel studia

Lázeňské služby

Terapie je vhodné provádět při různých zdravotních problémech a komplikacích:

  •  nemoci ženských pohlavních orgánů,
  • mužských pohlavních orgánů,
  • pohybového aparátu,
  • nervového systému,
  • mozku a míchy, krve,
  • kožního,
  • imunitního a endokrinního systému,
  • vylučovací, trávicí soustavy,
  • dýchacího aparátu a plic,
  • kardiovaskulární, srdce a cév.

Dále jsou vhodné při stresu, negativních emocích jako jsou strach, hněv, podrážděnosti, depresích, úzkosti, apatii, různých poruchách spánku, nízkém sebevědomí, mentální anorexii a různých typech závislostí.

Zkušenosti zákaznic

Domluvte si konzultaci!

Během konzultace ZDARMA společně projdeme vše, co vás trápí, případně co byste chtěli vyřešit.

Odeslat!